Як вибрати мотоекіпірування

Як вибрати мотоекіпірування
16 березня, 2016

Ось і почався новий мотосезон, в який увіллються все нові й нові любителі швидкості та ризику, катання з вітерцем. Будь-яке хобі, крім покупки основного інструменту захоплення, вимагає ще придбання супутніх деталей, аксесуарів, екіпірування. Так, для катання на мотоциклі не підійде звичайний міський одяг, він не має всіх необхідних захисних якостей, які повинен мати спеціальний одяг для мотоспорту.

Що таке мотоекіпіровка і як її вибрати

выбор мотоэкипировка

Полный комплект экипировки для мотоциклиста можно условно поделить на:
•  захисне екіпірування;
•  мотоодяг.

До захисту мотоцикліста відносять шолом, захист тіла – «черепаху», наколінники та налокітники, захист шиї, рукавички, окуляри, мотоботи. Одяг мотоцикліста - куртка зі штанами або комбінезон, жилет, підшоломник, дощовик та ін Мотоодяг може містити в собі включені елементи захисту, наприклад, спеціальні вставки на колінах, ліктях, спині. Як будь-який одяг, він захищає від негоди, але як спеціальний одяг покликаний зменшити травматизм при падіннях.
Усі хочуть отримати від мотоодягу комфорт, безпеку та вишуканий дизайн, але від чого відштовхуватися, щоб придбати все це в одному флаконі? Для вибору мотоекіпіровки потрібно виходити з:
•  Стилю катання;
•   Сезона катання;
•   Матеріалу;
•   Виробника та ціни.

Залежно від стилю катання екіпірування поділяють на трекову, дорожню та позашляхову. Мотогонщик на треку розвиває швидкість 200-300 км/год. Зрозуміло, що він потребує максимального захисту. Шкіряний комбінезон для треку оснащений жорсткими захисними вставками. Шолом, рукавички, мотоботи мають найвищий ступінь захисту від удару та тертя об асфальт.

мото экипировкаДорожнє екіпірування розраховане на мандрівників і катаються містом. У їхню мету не входить досягнення надвисокої швидкості, тому мотоодяг набагато вільніший і комфортніший - комбінезон замінюється курткою (жилетом) та штанами. Крім шкіри, застосовуються текстильні матеріали. Шолом добре тримає удари та має шумоізоляцію.
Екіпірування для мотокросу (позашляхове) має свої нюанси. Одяг застосовується текстильний, т.к. немає необхідності захисту від тертя про асфальт. Все тіло захищає жорсткий панцир, ноги – спеціальні мотокросові чоботи, а шолом не має візора.
Класичним матеріалом для екіпіровки байкера є шкіра. Вона добре захищає від стирання об асфальт, гріє, через час набуває форми тіла її господаря, годиться і взимку, і влітку. Якщо Ви віддаєте перевагу катанню цілий рік, то взимку для утеплення до шкіряної куртки та штанів слід додати термобілизну – вона збереже тепло, відведе вологу від тіла. У літній час є два варіанти порятунку від спеки – використовувати замість шкіряної мотокуртки текстильну, або одягати мотожилет із налокітниками. Мотоекіпірова з текстилю має найкращу вентиляцію, може містити інтегровані елементи захисту. Текстильні вироби відрізняються більшими варіантами забарвлення та меншою ціною порівняно зі шкіряними виробами.

Як має сидіти мотоекіпірування

выбор шлема и мотоэкипировки

Коли Ви визначилися у своїх уподобаннях – «шкіра або текстиль», «комбінезон або куртка зі штанами», сезон та стиль катання, Вам треба придбати відповідне екіпірування. Одяг та захист повинні ідеально підходити за розміром – від цього залежить безпека та комфорт.
Вибираючи шолом, перевірте, щоб він сидів максимально щільно, при цьому не повинно бути стискання в будь-яких ділянках голови та обличчя. Врахуйте, що м'яка внутрішня частина шолома з часом трохи утрамбується і підлаштується під форму голови.
Вибираючи мотокуртку або комбінезон, перевірте, щоб річ щільно прилягала до тіла та всі захисні вставки були на своїх місцях. В іншому випадку, в момент падіння захист, що змістився в бік, не виконає своєї функції. Врахуйте при покупці, що шкіряні речі через якийсь час розтягуються. Якщо рукави здалися вам закороткими, то прийміть положення рук, яке ви тримаєте на кермі мотоцикла. У такій позі довжина має бути нормальною.
Шкіряні мотоштани можуть мати вільний або звужений крій. Другий варіант більше підходить для спортивних цілей. При примірянні вони також повинні щільно облягати ноги. Захисна вставка стане на місце (у нижню частину колінної чашки), коли Ви зігнете ногу, як при посадці на байку. Міський варіант із мотоджинсами передбачає більший комфорт байкера.
При виборі мотоциклетних черевиків орієнтуйтеся на комфорт у нозі. Вони, на відміну від попередніх видів екіпірування, не шкіряні, тому не тягнуться. Краще брати мотоботи на піврозміру більше, т.к. ноги після довгої їзди можуть набрякати.

Яке ще потрібне мотоекіпіровка, де купити мотоокуляри, рукавички, лицьові маски, інший захист тільки найвищої якості – на всі ці питання у нас є відповіді та гарні знижки. Ви встигнете купити все потрібне до сезону вчасно!

відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або