Шаровые опоры

Однією з найважливіших частин механізму підвіски квадроциклів є шарова опора. Конструктивно, це проста деталь, що складається з корпусу, в який впресовано полімер-вкладиш. За ним знаходиться шаровий палець, далі йде мастило, завальцьована заглушка на шарнірі й пильовик. Але шарова опора ATV має дуже важливе функціональне значення, оскільки від її справності й цілісності залежить не тільки працездатність мототехніки, а й життя водія. Саме завдяки цій комплектуючі колеса можуть пересуватися в горизонтальній площині, залишаючись нерухомими в вертикальної.

 

Фактори, що сприяють зносу шарової опори

Квадроцикл передбачає швидкісну їзду по бездоріжжю і трасах різної складності. Звичайно, в таких умовах на шарнір лягають великі динамічні навантаження, і якщо вона виготовлена з неточними прозорами, знос істотно прискорюється. Спочатку водій може помітити сторонній стукіт, потім починає відчуватися віддача керма. Коли палець повністю приходить в непридатність, він починає стукати по корпусу шарніра, що загрожує непередбачуваними наслідками.

шаровая опора для мотоцикла фото

Часто шарові на квадроцикл швидко зношуються через використання низькоякісного пильовика дешевого аналога. Низькосортна гума, постійно контактуючи з вологою і брудом, швидко пересихає, тріскається і деформується. Вона вже не здатна захистити деталі шарової опори й шарнір поступово іржавіє, швидше приходячи в непридатність.

 

MotoStyle: якісні шарові опори від лідерів індустрії

В інтернет-магазині MotoStyle ви зможете купити шарову опору для мотоциклів і квадроциклів від провідного світового виробника - американської компанії ALL BALLS. Повірте, це та деталь, на покупку якої економити не варто. Тим більше що у нас ви знайдете кращі ціни в Україні і можливість отримати хорошу знижку, беручи участь у дисконтній програмі. Ціна виробів залежить від їх конструктивних особливостей і моделі.

В Києві та Харкові діють наші офіційні магазини, в інші міста ми оформляємо доставляння, яке займає 1-3 дні. Оплата може проводитися готівковим і безготівковим способом, гарантуємо обмін або повернення товару, якщо він вас не влаштує.

Читать полностью

Цена на шаровые опоры в магазине MotoStyle февраль 2023

Товар Цена
Шаровая опора All Balls 42-1030 850 грн
Шаровая опора All Balls 42-1038 1 020 грн
Шаровая опора All Balls 42-1037 1 360 грн
Шаровая опора All Balls 42-1033 1 710 грн

Чacтo зaдaвaeмыe вoпpocы пpo шаровые опоры

→ Какие шаровые опоры самые дешевые?

→ Какие шаровые опоры самые популярные в 2022?

Самые популярные шаровые опоры в 2022:

→ Какие шаровые опоры самые дорогие и относятся к премиум сегменту?

ТОП-5 товаров шаровые опоры, относящихся к премиум сегменту в интернет-магазине MotoStyle являются:

→ Сколько стоят шаровые опоры в интернет-магазине MotoStyle

Цена на шаровые опоры от 840 до 1340

Отзыв руководителю

Введите имя
Введите корректный номер телефона
Введите сообщение

Задать вопрос

Введите имя
Введите корректный номер телефона
Введите сообщение

Перезвоните мне

Введите имя
Введите корректный номер телефона

Корзина покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Предзаказ
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Всего на сумму: {{total}} грн
Быстрый заказ

Заказ отправится сразу в обработку, а все детали вы оговорите с менеджером

или