Екіпірування для картингу

Захоплення екстремальними видами спорту вимагає подбати про обов'язкову захисну амуніцію. У жодному картинг-клубі не дозволено виходити на трек без екіпірування. Мінімальний набір включає: шолом, захисний комбінезон та необхідний додатковий захист від травм рук, ліктів, колін та поперекової зони.

Якщо говорити про професійний спорт – тут вимоги до рівня безпеки набагато вище. Гонщик не тільки повинен мати повний комплект захисного спорядження. воно має відповідати міжнародним стандартам. Крім цього, у правилах проведення перегонів найчастіше прописані додаткові вимоги щодо техніки безпеки.

Загалом, захисний костюм картингістів такий самий, як і для гонщиків Формули-1. Відмінність лише в тому, що екіпірування для картингу має дещо нижчий рівень захисту та меншу вартість.

Еще больше советов по мототематике:

Як правильно вибрати мотошолом Вибір шолома для квадроциклів
Екіпірування для картингу Вибір мотокуртки
Підшоломник - забаганка чи необхідність? Як правильно одягати мотошолом

Захист голови – завдання номер один

защита шеи фотоПерше, що слід придбати для занять картингом – гоночний шолом. Шоломи для автоспорту виготовляються із міцних композитних пластиків, лицьова частина (візор) робиться прозорою, щоб забезпечити максимальний огляд. Для виготовлення люксових моделей шоломів використовують вогнетривкий номекс. Але й вартує такий шолом чимало. Більш доступні дешеві моделі виготовляють із синтетичних складів.

На додаток до шолома, гонщики часто купують спеціальний «нашийник». Незважаючи на те, що у виготовленні захисного екіпірування використовуються найновіші надлегкі матеріали, вага шолома в середньому виходить не менше 1 кг. При тривалому використанні навантаження на шию та хребет таки відчутне. Щоб знизити навантаження, на костюм гонщика кріпиться "нашийник", що приймає на себе частину ваги шолома. Це суттєво полегшує життя пілоту та підвищує комфорт під час перегонів, що дуже важливо для здоров'я та безпеки. Причому, шолом не кріпиться до самого "нашийника", а тільки спирається на нього. це не створює перешкод, коли потрібно надіти чи зняти шолом.

Якщо хочете продовжувати тренування за будь-якої погоди, доведеться витратитися ще й на спеціальне забрало для захисту від дощу – турбовізор. Воно знімне і легко кріпиться на шолом у разі потреби.

На додаток до шолома необхідно придбати підшоломник – для кращої посадки шолома на голові, зручності під час їзди та гігієнічних міркувань.

Хмара гонщика - які комбінезони вибирають професіонали

визор фото

Професійні комбінезони для автоспорту виготовляються з міцних вогнетривких матеріалів. Такі костюми багатофункціональні і містять у своїй конструкції всі необхідні пластикові вставки в області колін і ліктів.

Якщо такий комбінезон поки не по кишені, можна купити дешевшу модель, в якій, як правило, такий захист не передбачений. Але в такому випадку потрібно додатково придбати захисні щитки на коліна і лікті, а також спеціальний корсет для захисту зони попереку.

Щоб не пропалювати тканину рукавів при зіткненні з гарячими деталями двигуна, багато гонщиків використовують нарукавники, що знімаються - це продовжує термін служби комбінезону.

Отже, шолом та комбінезон обраний. Враховано необхідні доповнення – захисні щитки, нашийник, нарукавники, підшоломник. Але це ще не весь базовий набір – завершують екіпірування гоночні рукавички та спеціальне м'яке взуття для картингу.

відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або