Мотошоломи від бренду KYT вже у наших магазинах!

Мотошоломи від бренду KYT вже у наших магазинах!
17 травня, 2021

   KYT зародився як «проект гоночної ідеї», натхненний його засновником паном Едді Теджакусума, який з 1980 року успішно створив групу PT TARA як один з найбільших виробників шоломів у світі до сьогоднішнього дня.  Азії та у світі, PT TARA сьогодні вважається основним світовим виробником, що спеціалізується на виробництві мотоциклетних шоломів.

Проект ідеї стартував 1998 року. Це створення бренду, який ідентифікує себе як RACING DNA, який має виробляти шолом з упором на якість та атрибути шолома для гонок в автоспорті. Тому KYT народжується на основі цієї ідеалістичної філософії.

   Одна з головних прикмет шоломів італійського виробництва KYT – поєднання в багатьох моделях лаконізму простої та монолітної форми та сучасної графіки, що прикрашає багато моделей.  Навіть шоломи бюджетної серії Venom, характерні більш агресивної, ніж інші моделі, формою, зберігають загальний напрямок до основної кулястої та правильної округлості.

   Прагнення до більш лаконічної, обтічної форми – це не тільки технологічний прийом та модна знахідка, а більш повний дизайнерський фірмовий напрямок, який демонструють не тільки популярні та поширені «інтеграли», але й відкритий шолом Vodoo.Що може бути важливішим за безпеку? Правильно, нічого. Почнемо, мабуть, з шоломів, які є важливою частиною вашого екіпірування.

    Зверніть увагу на деякі деталі, які мають велике значення під час вибору шолома. Новий мотошолом повинен сідати максимально щільно, але не тиснути на маківку. Здавлювання щік допускається в межах норми і пройде через кілька днів активної експлуатації, оскільки шолом адаптується під ваші ергономічні особливості.

Одна из наших новинок — мотошлем Kyt Course 

    

   Спортивний шолом випробуваний в аеродинамічній трубі. Яскравий екстремальний дизайн не залишить свого власника непоміченим. Моделі розроблені разом з авіаційними інженерами і мають свої особливості, які позитивно позначаються на її характеристиках.

  Повнолицевий шолом із термопластику, оснащений технологією ADT-Advanced. Це якісний вибір для райдерів, які хочуть отримати задоволення від їзди. Матеріал виготовлення — інжектований термопластик, що має підвищену стійкість до ударів. Передбачено 2 розміри корпусу, щоб забезпечити ідеальну посадку.

   Механізм тонкого візора був розроблений, щоб забезпечити практичність та ефективність одночасно. Моделі має інноваційний механізм візора, із захистом від подряпин, який одночасно забезпечує ефективність і практичність використання, завдяки механічній системі блокування, для фіксації його в закритому положенні, навіть під час водіння. Шоломи має штифти для кріплення Pinlock.

   Повністю знімні тонкі внутрішні частини, що характеризуються м'якою волокнистою тканиною, яка в поєднанні з революційними губками, з відкритими осередками полегшує течію повітря і таким чином підтримуючи ідеальний комфорт всередині шолома. комфорту та повітряного потоку.

 

 

 

Особливості:

 • - Корпус із термопласту

 • - Гоночний та міський стиль

 • - Знімний салон, що миється

 • - З прозорим візором, захистом від запотівання

 • - Полікарбонат, візор стійкий до подряпин з фільтрами UV380

 • - Знімні щічні накладки різної товщини

 • - Схильність до Pinlock

 • - Протестовано в аеродинамічній трубі

 • - Мікрометрична застібка

    

   Інша новинка Мотошолом KYT Falcon 2,  виготовлений для молодих гонщиків завтрашнього дня, які хочуть у безпеці випробувати магію перших пригод на двох колесах. Модель зроблена удосконаленою, з оболонкою з термопласту, що володіє високою удароміцністю. Внутрішня частина якісна - можна знімати і прати, що дозволяє легко підтримувати її у свіжому вигляді. Унікальна особливість цього шолома в тому, що подушечки щоки можна збільшувати за допомогою повітря . Це забезпечує ідеальну посадку, незалежно від того, як виглядає ваша голова!

 Візор виконаний зі стійкого до подряпин полікарбонату, з гарним захистом від подряпин. У шолом інтегрований легкокерований внутрішній сонцезахисний візор, з захистом  Зняття та заміна візора здійснюється без додаткових інструментів. Підготовлений для лінзи Pinlock: не входить у комплект.

   Добре продумана система вентиляції. Повітря, що надходить у вентиляційні отвори, направляється внутрішнім полістиролом для оптимізації потоку та полегшення видалення гарячого повітря із задніх отворів. Особливі повітропроводи, виготовлені з полістиролу, забезпечують всмоктування повітряного потоку, оптимальну вентиляцію в шоломі та швидке видалення гарячого повітря.

 

Особливості:

 • - Термопластичний корпус: виготовлений із передового матеріалу ADT

 • - Міський та гоночний стиль

 • - Знімний салон

 • - Вбудований сонцезахисний візор

 • - Швидка зміна візора (QVC): Проста система для легкого зняття візора без інструментів

 • - Система застібки з мікрометричною пряжкою

 • - Передня вентиляція

 • - Аеродинамічний спойлер

 • - Верхній задній екстрактор

 • - Мікрометрична система утримання

 • - Система повітряного насоса в подушечках щоки.

 

     На сьогоднішній день товари цієї компанії користуються попитом серед мотоциклістів та любителів активного відпочинку. За 23 роки товари з'явилися на ринках 40 країн світу, в тому числі і в Україні. У нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент мотошоломів за доступними цінами. Будьте в курсі новинок найяскравіших колекцій провідних виробників мотошоломів.

Мотошолом KYT&TT; TT COURSE має інноваційний механізм козирка, який передбачає ефективність та практичність у використанні. Завдяки інтуїтивно зрозумілій системі блокування він фіксується в закритому положенні навіть під час водіння. Усередині шолома розміщених знімний вкладник, що миється, з антиалергенним просоченням. Він допомагає зберегти відчуття свіжості. Прозорий козирок оснащений антивідблисковими та протитуманними фільтрами. Забезпечується якісна вентиляція. Мікрометрична застібка сприяє щільній посадці

 

відгук керівника

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

Задати питання

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

передзвоніть мені

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або