Гарячі знижки літа!

Кріплення номера на мотоцикл

Відображати тільки:

Рамка для кріплення номера мотоцикла

Рамка для номера на мотоцикл - це місце кріплення реєстраційних номерних знаків. Головна вимога до її якості - високий ступінь надійності. Погано закріплені рамки в процесі їзди, особливо на великій швидкості, можуть привести до втрати номерного знака. А це не тільки фінансова втрата, але і можливі проблеми зі співробітниками ДАІ.

Кріплення номера на мотоцикл - це необхідність, оскільки українські номери за стандартами не збігаються з європейськими, японськими й американськими. У нашій країні, так само як і в більшості інших держав, забороняється їздити на мотоциклі без наявності номерного знака. Більш того, управління мотоциклом без установки державних номерних знаків загрожує пристойним штрафом або навіть позбавленням водійських прав. Як відомо, кріплення номера на мото (на імпортних мотоциклах) проблематично через те, що їх рамки не підходять для вітчизняних номерів. Однак ця проблема легко вирішується за допомогою придбання спеціальної рамки для номера. Вона з легкістю закріплюється на мотоциклі, і на неї згодом кріпиться вітчизняний номерний знак. Готові вироби високої якості відрізняються зручністю у використанні, високим рівнем міцності і надійним кріпленням номерних знаків.

На сучасному моторинку представлено безліч різноманітних моделей рамок для кріплення номерів на мотоцикли. Якщо говорити про ціну, то можна вибрати як бюджетний варіант, так і наддорогий. Матеріалом для їх виготовлення служать хром, сталь, алюміній. Багато дорогі моделі виробляються з хромованою стали. Звичайно ж, бажано купити якісну рамку для кріплення номерів, яка прослужить не один рік і забезпечить надійну фіксацію номерного знака. Навіть під час їзди на високих швидкостях Ви зможете бути спокійні за збереження номерного знака. Одним з її додаткових властивостей, що підвищує комфорт, є підсвічування.

На ринку представлено безліч дешевих рамок для мотономерів китайського виробництва. Природно, вони не відрізняються високою якістю. Використовуючи їх, Ви ризикуєте залишитися без номерного знака, під час їзди на високій швидкості він може бути втрачено, а відновлення номера - справа, як відомо, клопітка.

Можна придбати рамки для номерів з різними прикрасами для того, щоб мотоцикл завжди виділявся серед інших своїм особливим, неповторним стилем. Деякі мотоциклісти, з тією ж метою, замовляють індивідуальні моделі, це, звичайно ж, не дешево.

Бажаєте купити кріплення номера на мото?

Купити кріплення номера на мото на сайті Мотостиль дуже просто! Продаж і доставляння здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Рівне, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця.

 

Читати повністю

Ціна на кріплення номера на мотоцикл в магазині MotoStyle червня 2023

Товар Ціна
Рамка номерного знаку Lampa скутера 280 грн
Рамка номерного знаку Lampa мотоцикла 300 грн
Рамка номерного знаку Lampa Xtreme Aluminium 1390 грн

Часті питання про кріплення номера на мотоцикл

→ Які кріплення номера на мотоцикл найдешевші?

Найдешевші кріплення номера на мотоцикл в інтернет-магазині MotoStyle є:

→ Які кріплення номера на мотоцикл найпопулярніші в 2023?

Найпопулярніші кріплення номера на мотоцикл в 2023:

→ Які кріплення номера на мотоцикл найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?

ТОП-5 товарів кріплення номера на мотоцикл, що відносяться до преміум сегменту в інтернет-магазині MotoStyle є:

→ Скільки коштують кріплення номера на мотоцикл в інтернет-магазині MotoStyle

Ціна на кріплення номера на мотоцикл від 270 до 1360

відгук керівника

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

Задати питання

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

передзвоніть мені

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або