баннер у хедері

Мотонавігатори

Правильно підібраний навігатор ніколи не дозволить вам заблукати і при цьому абсолютно не важливо, куди вас закине доля - в мотоподорож за маршрутом "світ за очі", в туристичний похід або в пішу прогулянку по європейському місту. Щоб в найбільш невідповідний момент - в незнайомій місцевості, ви раптом не зрозуміли, що куплений навігатор виявився не зовсім тим, що вам потрібно, до його вибору необхідно підходити з максимальною відповідальністю.

Клас навігатора

Все навігатори можна розділити на кілька класів з урахуванням їх функціональності і ціни. Наступна класифікація є загальноприйнятою:

  • Топові моделі (всілякі додаткові функції).
  • Перехідні моделі (великий екран, мультимедіа, бездротовий зв'язок, навігація).
  • Середній клас (мультимедіа, бездротовий зв'язок, навігація).
  • Бюджетні моделі (навігація).

Дана класифікація хоч і умовна, але вона дозволить користувачеві звузити свій вибір до декількох моделей.

Час роботи GPS-навігаторів

Деякі GPS-навігатори працюють на батарейках типу АА. Для компактних навігаторів це дуже зручно. Вони не залежать від джерел живлення, адже ви можете в будь-який момент просто замінити батарейку. Мотонавігатори можуть оснащуватися Li-Ion акумуляторами, які забезпечують роботу апарату протягом 4-6 годин. Це досить серйозний критерій, оскільки далеко не кожен мотоцикл оснащений прикурювачем, або USB-портом. Зверніть увагу, провідні навігатори того ж цінового класу, що працює від батарейок, мають краще технічне оснащення, наприклад екран в 7 дюймів і розширення 800х400.

Голосове управління і кріплення

Голосове управління стане незамінною функцією при їзді по місту, коли все увагу пілота зосереджено на дорозі. За допомогою голосового управління ви зможете не тільки слідувати підказкам пристрою, але і не знімаючи рукавичок, керувати ним за допомогою голосу, не зупиняючись в дорозі. Навігатор мото повинен мати зручне і просте кріплення, щоб у вас була можливість розмістити його в будь-якому зручному місці.

Важливі моменти

При виборі навігатора, ви повинні розуміти, що це не просто «шматок пластика», а повноцінний програмний комплекс, в якому всі складові важливі. На якій би інноваційній платформі не працював ваш пристрій, воно не зможе повністю задовольнити різноманітні запити, якщо в ньому не буде адресного пошуку або встановлено ПО з незручним інтерфейсом. Якщо ж ви встановите дорогу і якісну карту на навігатор з застарілим GPS-чіпом, нічого крім постійного роздратування від втрати сигналу супутників ви не отримаєте.

Вибір навігатора

Якщо ви хочете купити мотонавігатор, то орієнтуйтеся на пристрої від відомих світових виробників, які вже давно зарекомендували себе. Тільки вони зможуть подбати про те, щоб у вашому пристрої були встановлені надійні компоненти, продуктивний процесор, сучасний GPS-модуль і необхідну кількість пам'яті.

 

Читати повністю
відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або