акции хедер

Акумулятори для мотоциклів

Відображати тільки:
Топ продажів

Будь-який транспортний засіб потребує автономного джерела живлення. Не є винятком мотоцикли, скутери, мопеди та квадроцикли. Щодо мото АКБ є свої вимоги, перш за все, вони повинні бути максимально міцними, корпус АКБ на мотоцикл повинен бути захищений від можливих механічних пошкоджень. Також АКБ для мотоцикла зобов'язана бути вібростійкою, особливо це важливо для джерел, призначених для установки на мотоцикл для мотокросу.

Гелієві мото акумулятори на 12 вольтів

Все більшою популярністю користується 12-ти вольтовий гелевий акумулятор для мотоцикла. Режим експлуатації мотоцикла часто є екстремальним, можливі падіння. Основне завдання полягає в тому, щоб при падінні акумулятор залишався цілісним, при цьому зберігаючи свій електроліт.

Залежно від потужності двоколісного засобу пересування виробляються як малопотужні компактні акумулятори на 6 вольт, так і більш потужні 12-ти вольтові моделі. Останні призначені для мотоциклів, які мають значну потужність. Для невеликих скутерів і мопедів встановлюють менш потужні акумулятори.

До мото акумуляторів пред'являються спеціальні вимоги, особливо ці вимоги стосуються надійності батареї. Ціна акумулятора на мотоцикл багато в чому залежить від його виду. Найголовніше, щоб батарея гарантувала швидкий старт мотоцикла в будь-яких погодних умовах. Місткість акумулятора повинна бути завжди оптимальної, також важливо щоб батарея не втрачала заряд.

Купити акумулятор для мотоцикла 12 вольтовий якісний і надійний досить складно, адже пропозицій настільки багато, що часом навіть фахівцеві важко зорієнтуватися. На сайті Мотостиль ви завжди можете купити мото акумулятор від виробника найприйнятнішою ціною. Можна купити батарею і на ринку, але ви не зможете отримати ні сертифікати якості, ні інші документи.

Як класифікуються акумулятори для мотоциклів і особливості їх експлуатації

Акумулятори для мотоциклів і квадроциклів, а також АКБ для скутерів і АКБ для мопедів відрізняються типом використовуваного електроліту, параметрами струму пуску, місткісними характеристиками, а також цілим рядом інших показників. Зазвичай акумуляторні батареї ділять на:

мото аккумулятор на 12 вольт фото

  1. Сухозаряджені АКБ. Батареї мають традиційну, досить просту конструкцію. Складається батарея зі свинцевих пластин, залитих рідким електролітом. Електроліт заливати після покупки батареї доведеться самостійно, тільки після цього батарею можна встановлювати на мотоцикл або скутер.
  2. Залиті акумулятори. В батарею після виробництва заливають електролітом безпосередньо на підприємстві. До складу батареї входять спеціальні елементи, що поглинають вологу. Таким чином виключається витікання електроліту з корпусу. Батарея після покупки готова до експлуатації, ніяких маніпуляцій перед установкою на транспортний засіб не потрібно.
  3. Акумулятори гелієві. Консистенція електроліту густа і в'язка. АКБ мають досить низький саморозряд і високі експлуатаційні параметри. Батареї такого типу не вимагають ніякого обслуговування, їх можна експлуатувати в будь-якому положенні.
  4. Кислотні акумулятори за вартістю найбільш доступні, однак термін їх експлуатації не перевищує 60 місяців (це за умови нормальної експлуатації). Залиті акумулятори мають більший термін експлуатації (близько 10-ти років), в ньому більше свинцевих пластин, також є функція швидкої зарядки. Гелієві батареї коштують чимало, але відносяться до інноваційних. Навіть при механічних пошкодженнях електроліт в них не випаровується. Час розрядки досить великій, батареї вистачить на 800 циклів зарядки. Зазвичай така батарея служить більше 10-ти років. Крім того, що гелієві акумулятори коштують дорого, зарядні пристрої для них також недешеві.

При покупці акумуляторної батареї особливу увагу слід звернути на розміри. Вона повинна вписатися в наявні параметри. Також важливо звернути увагу на тип клеми (їх існує не менше семи). Місткість підбирається в залежності від параметрів мотоцикла або скутера.

Ви можете купити на сайті будь-яку батарею, причому ціна на акумулятор для мотоцикла 12 вольт вас приємно здивує. Наприклад, такий АКБ як YUASA користується популярністю в екстремальних мотолюбителів, він при будь-якому режимі експлуатації не поведе.

Читати повністю

Ціна на акумулятори для мотоциклів в магазині MotoStyle липень 2024

Товар Ціна
Акумулятор гелевий Motobatt MBT4BB 2,5Ah 40A 680 грн
Мотоакумулятор Exide EB4L-B 1400 грн
Акумулятор сухозаряджений Exide C34003F01-AEXCF-ETR4A-BS 1420 грн
Мотоакумулятор Exide ETX4L-BS 1440 грн
Акумулятор гелевий Exide SLA12-4 = AGM12-4 3Ah 1520 грн
Мотоакумулятор сухозаряджений Exide ETZ7-BS 2140 грн
Мотоакумулятор сухозаряджений Exide ETX7L-BS 2140 грн
Мотоакумулятор Exide ETX7A-BS 2150 грн
Часті питання про акумулятори для мотоциклів

→ Які акумулятори для мотоциклів найдешевші?

→ Які акумулятори для мотоциклів найпопулярніші в 2024?

Найпопулярніші акумулятори для мотоциклів в 2024:

→ Які акумулятори для мотоциклів найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?

ТОП-5 товарів акумулятори для мотоциклів, що відносяться до преміум сегменту в інтернет-магазині MotoStyle є:

→ Скільки коштують акумулятори для мотоциклів в інтернет-магазині MotoStyle

Ціна на акумулятори для мотоциклів від 670 до 6410
відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або