баннер у хедері

Комплекти мотоекіпіровки

Мотоекіпіровка в комплекті: чим вона хороша?

Професійні байкери точно знають, що непотрібних дрібниць в дорозі не буває. В першу чергу, це стосується продуманої і якісної екіпіровки для драйвера. Екстрені ситуації та несподівані ДТП під час пересування на швидкісному двоколісному транспорті найчастіше закінчуються ушкодженнями різних частин тіла у мотоцикліста. Звести до мінімуму неприємні наслідки отриманих травм допоможе надійний комплект мотоекіпіровки.

Необхідність повноцінної мотоциклетної екіпіровки

Багато самовпевнені власники мототранспорту обмежуються покупкою спеціальних шолома, куртки та штанів. При цьому вони легковажно забувають про обов'язковий захист ліктів, колін і хребта. Згідно зі статистикою, саме ці частини тіла найбільш схильні до серйозних переломів і зсувів при падіннях з мотоцикла. З огляду на актуальність цієї проблеми, прогресивні виробники розробили практичну пропозицію для потенційних покупців.

комплект мотоэкипировки фото Сучасне рішення для любителів швидкої, але максимально безпечної їзди на байках різного типу - це мотоекіпіровка в комплекті. На ринку мотоодягу представлені різноманітні варіації подібних комплектів в залежності від визначального стилю їзди драйвера, його індивідуальних переваг і сезонності використання. Однак незмінними елементами збірної мотоекіпіровки є:

Фірмові комплекти мотоекіпіровки за доступними цінами

на сайті інтернет-магазину MotoStyle ви зможете купити комплект мотоекіпіровки для будь-якої мотодісціпліни. Товар, представлений в каталозі, відповідає встановленим стандартам якості та апробований на відомих мотоциклетних змаганнях світового рівня. Кожен клієнт зможе самостійно вибрати необхідний набір спеціального одягу, адаптований під його вид їзди. За умови проживання покупця в Харкові чи Києві можна оформити кур'єрське доставлення замовленої екіпіровки на будинок.

Читати повністю
відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або