Величезний розпродаж  обладнання

Таблиця розмірів

Шоломи

Щоб правильно підібрати розмір мотошолома, перш за все вам потрібно знати обхват голови, так як у таблицях нижче всі розміри зрештою спираються на цей параметр. Щоб не помилитися, використовуйте кравчий сантиметр і поміряйте коло голови в найширшій частині - у парі сантиметрів над бровами та вухами. Якщо немає сантиметра, можете використовувати будь-який шнурок, а потім прикласти його до лінійки. А ще краще поміряйте кілька разів, щоби не помилитися. А ось ця таблиця допоможе вам визначити розмір майбутнього шолома.
 
 
Таблиця підходить для більшості мотошоломів, проте деякі виробники користуються своїми розмірними сітками, які відрізняються від загальних. Для таких випадків ми прикріпили точні таблиці розмірів кожного шолома.
 

Рукавички

Щоб з'ясувати ваш розмір рукавичок, доведеться трохи порахувати: потрібно виміряти обхват долоні в найширшому місці без великого пальця і перевести в дюйми (1 дюйм дорівнює 2,54 см) – це буде розмір рукавичок. Розмірні сітки більшості виробників відповідають цій таблиці.
 
 
Виняток становлять французькі виробники Buse та Bering, які для розмірної сітки використовують французький дюйм (2,71 см).
 
 

Куртки та комбінезони

Щоб коректно визначити розмір куртки, потрібно трохи більше вимірів, ніж для шолома або рукавичок. Вам знадобиться виміряти обхват грудної клітки в найширшій частині (на вдиху), талії та стегон. З цими даними можна визначити розмір по таблице.
 
Чоловічі розміри
 
 
Жіночі розміри
 
 
Розмірна сітка деяких окремих виробників може трохи відрізнятися від більшості, тому якщо ви не впевнені у виборі розміру, то варто приїхати в магазин і приміряти куртки обраного вами бренду.
 

Штани та джинси

Для коректного вибору розміру штанів вам потрібно знати обхват талії, стегон та внутрішню довжину штанини. Заміри стегон потрібно проводити в найширшій частині, а довжину штанини - від пахового шва до кісточки (бажано при цьому стояти прямо, тому краще попросіть когось провести ці виміри). Якщо штани на розмір більше - може з'їхати вбудований захист.
Якщо штани на розмір менше - то натиратимуть і тиснуть.
Краще правильно підбирати розмір та вибирати максимально зручний варіант. Насамперед безпека та комфорт, потім вже зовнішній вигляд.
 
Ось ці таблиці допоможуть вам підібрати необхідний розмір.
 
Чоловічі розміри
 
 
Жіночі розміри
 
 

Мотоботы

Для визначення розміру мотобота вам потрібно виміряти довжину стопи від краю п'яти до краю великого пальця (або найдовшого пальця). Трапляється, що стопи можуть бути різної довжини, тоді потрібно орієнтуватися на більший результат. Нижче наведена таблиця допоможе вам з'ясувати, який розмір взуття вам підходить.
 
 

відгук керівника

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

Задати питання

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

передзвоніть мені

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або