акции хедер

Вихлопні системи

Вихлопна система для мотоцикла - це не менш важлива складова, ніж інші запчастини й вузли двоколісного «залізного коня».

Як правило, вихлопна система для мотоцикла складається:

  • з вихлопного колектора;
  • з вихлопних труб.

НАВІЩО ПОТРІБНІ ВИХЛОПНІ ТРУБИ НА МОТОЦИКЛ?

Основне призначення вихлопної системи мотобайка складається в таких завданнях:

  • відведення відпрацьованих газів двигуна з камери згоряння газів;
  • охолодження газів;
  • зниження рівня шумів.

Зміна вихлопної системи мотоцикла вважається найпоширенішим варіантом тюнінгу. Досить поміняти вихлопні труби на мотобайку, щоб значно додати потужності, звуку і поліпшити зовнішність свого транспортного засобу. Встановлені на мотоциклі вихлопні труби, також, як і комплект ксенону, вважаються засобом пасивної безпеки мотобайкерами.

ЯКИЙ ПРИНЦИП РОБОТИ ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ В МОТОЦИКЛІ?

выхлопная система мотоцикла фото

Якби гарячий вихлоп «виходив» безпосередньо в атмосферу з циліндра, то це б швидко привело з розплавлення передньої шини з «крилом». А рівень шумів, які видає двигун мотобайка, став би нестерпним для людського вуха. Уникнути цього допомагають вихлопні труби на мотоцикл. Крім того, у вихлопах залишається невелика кількість незгорілого палива. Воно могло б ефективно згорати при контакті повітря з киснем. З цієї причини випускна система мотобайка побудована так, щоб відводити відпрацьовані гази в «хвостову» частину мотоцикла, одночасно їх охолоджуючи, і паралельно усуваючи прояв небажаних тенденцій до згорання в атмосфері.

Звідси випливає ще одна функція вихлопної системи, заради якої варто купити вихлопну трубу або глушник на мотоцикл, - це застосування пульсацій тиску, які формуються на кожному робочому такті. Це необхідно для того, щоб поліпшити очищення і наповненість камери згоряння.

Який принцип роботи вихлопної системи у мотоцикла? Первинний елемент вихлопної системи - це випускний колектор, він з'єднує всі потоки вихлопних газів всіх циліндрів. Потім приймальна труба переправляє відпрацьовані гази в глушник.

Як правило, вихлопні системи до мотоциклів виготовляються зі сталі. Іноді, на вимогу стилю, сталь може фарбуватися жаростійкою фарбою або бути хромованою. Рідко, але іноді застосовується нержавіюча сталь (це більш дорога вихлопна система).

Купити вихлопні системи на сайті Мотостиль можна всього за кілька кліків! Продаж і доставляння здійснюється в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Рівне, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Луцьк.

Читати повністю
відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або