баннер у хедері

Протиугінні системи

ПРОТИУГОННІ СИСТЕМИ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ

Протиугінні пристрої для мотоцикла забезпечують його збереження і захист від можливого викрадення. Користуючись цими системами, вибираючи тільки якісні і надійні, Ви завжди будете впевнені в тому, що Ваш мотоцикл в безпеці.

Все протиугінні системи можна розділити на дві групи - механічні і електронні.

МЕХАНІЧНІ ПРОТИУГОННІ СИСТЕМИ ДЛЯ МОТО

Найбільш популярними пристроями проти викрадення є механічні (ланцюг протиугінний, протиугінний замок, троси та скоби і інші). За допомогою цих пристроїв колеса мотоцикла надійно блокуються, таким чином, викрасти його стає проблематично або зовсім неможливо. Розглянемо найбільш популярні механічні замки.

ЗАМОК-СКОБА НА ГАЛЬМІВНИЙ ДИСК

Це тип замка часто використовується на передніх колесах. Це пов'язано з тим, що на них в більшості моделей мотоциклів встановлені гальмівні диски, на які і одягаються ці замки. За допомогою сталевого штифта, що проходить крізь отвір в гальмівному диску, створюється упор в другій компонент замку. Для більшого комфорту у використанні сталевий штифт замку-скоби необхідно замкнути шляхом натиску на личинку. Фірми-виробники цього типу замків поставляють на моторинок ряд копій ключів до замків-скоб. Що стосується установки, найкраще робити її перед виделкою мотобайка личинкою всередину внизу гальмівного диска.

ПРОТИУГІННИЙ ТРОС З ЗАМКОМ

Цей тип захисту за принципом дії схожий з велосипедним тросом (також використовується для знерухомлення транспортного засобу, в цьому випадку мотоцикла). Істотною відмінністю в цьому випадку є матеріал виготовлення протиугінного троса : для мотоциклів він якісніше, а сам мотоциклетний трос довше і товщі. Це одне з найпростіших засобів, для більшої надійності бажано підключати до нього додаткові пристрої. Вибираючи трос з замком, краще зупинитися на довшому, а також укладеному в броню з шарнірної оболонки або захисного вінілового рукава.

ЗАМОК НА ЛАНЦЮГ МОТО

Ефективність протиугінного ланцюга дії підвищується за умови використання певної серцевини підвищеного рівня секретності. Для виготовлення корпусу найчастіше використовується загартована високовуглецева сталь, відмінною рисою якої є стійкість до механічного впливу, а також корозії.

ЗАМОК НА ПЕРЕДНЄ ГАЛЬМО

Його установка проводиться на кліпон з одночасним затисненням переднього гальма, внаслідок чого відбувається блокування переднього колеса.

ПРОТИУГІННИЙ ЛАНЦЮГ

Забезпечує максимальний захист від злому, хоча і відрізняється громіздкістю.

 ЕЛЕКТРОННІ ПРОТИУГІННІ СИСТЕМИ

Якщо говорити про електронні пристрої, то тут потрібно назвати мотосигналізації, досить популярну на сьогодні, її завдання - оповіщення про викрадення, на відміну від механічних систем, які повинні запобігти можливому викрадення. Звичайно, найкраще використовувати одночасно кілька пристроїв проти викрадення (механічних та електронних), таким чином Ви максимально убезпечите байк від крадіжки.

ЯК ВИБРАТИ ГАРНЕ ПРОТИУГІННИЙ ПРИСТРІЙ

Важливим параметром, що свідчить про якість і надійність пристрою проти викрадення, є клас стійкості до злому: він повинен бути високим.

Матеріалом для ланцюгів і дужок у якісних замків виступає загартована сталь, а для виготовлення корпусу використовується сталь.

Додатковою перевагою є захист серцевини замка від пилу і захист замку від заморожування.

При виборі ключів віддавайте перевагу ключам високої безпеки, а не плоским одностороннім, піддається злому. Зручно, коли в комплект входить також і чохол для ключів: Вам не доведеться купувати його додатково.

Беззмінними лідерами в області виробництва даних пристроїв є фірми Oxford і Abus, що пропонують широкий вибір пристосувань для гарантії безпеки. Продукція цих виробників схвалена за різними міжнародними стандартами безпеки.

Купити протиугінни системи на сайті Мотостиль можна всього за кілька кліків! Продаж і доставляння здійснюється в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Рівне, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця.

 

 
Читати повністю
відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або