баннер у хедері

Слайдери (Крашпеди)

Навіщо потрібні слайдери (Крашпеди) для мотоцикла?

    Хочете захистити свого улюбленого «залізного коня» від падінь? Щоб уникнути ситуації ефекту, цілком достатньо поставити на мотоцикл маленькі, але важливі спеціальні пристрої - слайдери або Крашпеди.

     Крашпеди на мотоцикл - це особливі відбійники, які виступають за основні габарити мотобайка. Слайдер на мотоцикл дозволяє уникнути розбиття пластикового обважування «залізного друга» при падінні. Завалюючись на бік, навіть при малій швидкості, мотоцикл м'яко ковзає по асфальту, поки повністю не зупиниться. У таких ситуаціях байк знаходить три основні точки опори:

     Якщо кермо з вихлопною трубою ще можна виправити, то з алюмінієвими кришками з тонкими стінками справи йдуть складніше. Ось чому має сенс вибрати Крашпеди, купити їх для мотоцикла. Вони позбавлять «коня» від серйозних ушкоджень, які загрожують дорогим ремонтом.

      Купити слайдери на мотоцикл корисно тому, що це просте пристосування є третьою необхідною точкою опори для транспортного засобу. Іноді слайдери виступають єдиною опорою - коли байк падає виключно на них. У таких випадках пластик і кришки двигуна залишаються пошкодженими. При ковзанні по асфальту мотослайдери дозволяють уберегти тендітні деталі мотобайка.

Слайдеры в действии

     Купити мото слайдери на сайті Мотостиль можна всього за кілька кліків! Продаж і доставляння здійснюється в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Донецьк, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Луганськ, Рівне, Полтава, Черкаси, Донецьк, Кропивницький, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Луцьк.

Читати повністю

Ціна на слайдери (крашпеди) в магазині MotoStyle червня 2024

Товар Ціна
Пастка+слайдер ланцюга Polisport Kit Chain Guide+Chain Slider Ktm/Husqvarna(14-) Blue 1640 грн
Пастка+слайдер ланцюга Polisport Kit Chain Guide+Chain Slider+Sliding Piece SX(11) Orange 1800 грн
відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або