Гарячі знижки літа!

Мотоповоротнікі

Відображати тільки:

Покажчики повороту для мотоцикла

     Система дорожніх сигналів мототехніки трохи відмінна від системи автомобільних сигналів, більш звичних для більшості людей. Наприклад, через менший, у порівнянні з автомобілем, розміру корпусу мотоцикла на нього необхідно встановлювати спеціальні елементи, які сигналізують про зміну напрямку руху.

Навіщо потрібні мото поворотники

Мото поворотники шляхом включення і виключення повідомляють водіям транспортних засобів, які пересуваються по дорозі, про майбутні маневри мотоцикла. Наявність таких пристроїв для вказівки поворотів і необхідність їх включення - незаперечна вимога для мотоциклістів. При включених пристроях неодноразово вдавалося запобігти дорожньо-транспортні пригоди, і навпаки, невиконання цього правила часто призводить до фатальних наслідків або, як мінімум приносить значні неприємності порушнику цієї вимоги.

Поворотники на мотоцикл повинні бути включені й в тому випадку, якщо в поле зору мотоцикліста є інші водії транспортних засобів і пішоходи, і тоді, коли вони відсутні в поле його зору, в процесі виконання всіх маневрів, які докладно описані в правилах дорожнього руху. Це міра безпеки як для людей, що оточує мотоцикліста, і для нього самого. Звичка включення покажчика повороту повинна стати для байкерів фактично рефлексом, нехтувати цим дією не можна. Необхідно регулярно стежити за справністю поворотника і також своєчасно здійснювати заміну деталей поворотного пристрою, які вийшли з ладу.

Для різних моделей мотоциклів від різних виробників використовуються різні поворотники. Але всі вони найчастіше оснащені як класичними лампами розжарювання, так і світлодіодами, які покращують відбивні здатності в темний час доби.

Установка покажчиків повороту для мотоцикла

Установка покажчиків повороту - процес нескладний. Єдине, що потрібно враховувати, - це їх розташування (розрізняють передні ліві / задні праві та передні праві / задні ліві способи кріплення). В окрему групу виділяються універсальні поворотники, їх можна закріпити на будь-яку частину байка. Причому ціна таких моделей набагато нижче в порівнянні з різнобічними поворотниками.

На мотоциклі має бути два лівих і два правих ліхтарі покажчиків спереду і ззаду. У тих випадках, коли їх світло видно відразу і спереду, і ззаду, то можна поєднувати два покажчики в одному корпусі.

Існують відмінності в відстані між крайніми внутрішніми точками розсіювачів ліхтарів: для поодиноких мотоциклів ця цифра не повинна бути менше ніж 150 мм, а для мотоциклів з коляскою - 600 мм.

Відстань між покажчиками, які розташовані на кермі, має становити мінімум 500 мм. Задні й передні поворотники на поодиноких мотоциклах повинні розміщуватися на однаковій відстані від осі симетрії, в одній площині, їх висота повинна бути ідентична.

Висота передніх поворотников від землі - не більше 1300 мм і не менше 400 мм, а задніх покажчиків - не більш 1000 мм і не менше 400 мм. Покажчики на бічних причепах повинні бути розташовані на висоті 400-800 мм.

В разі, якщо мотоцикл з коляскою іноді використовується в якості поодинокого, його слід обладнати необхідними приладами й з правого боку, передбачаючи при цьому можливість підключення причепа на їх місці.

Вибір покажчика повороту для мотоцикла і скутера

При виборі покажчика повороту на мотоцикл, потрібно враховувати модель байка, потужність, матеріал виготовлення, діаметр поворотника і наявність змінних об'єктивів.

Провідні виробники - BIKE MASTER (США), SHAD (Іспанія), DRAG (Болгарія), PUIG (США).

Купити поворотники на мотоцикл можна на сайті Мотостиль всього за кілька кліків! Продаж і доставляння здійснюються в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Донецьк, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Луганськ, Рівне, Полтава, Черкаси, Донецьк, Кропивницький, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Луцьк.

 

Читати повністю

Ціна на мотоповоротнікі в магазині MotoStyle червня 2023

Товар Ціна
Поворотники CARBON LOOK/WHITE LENS 1230 грн
Світлодіодні індикатори Oxford LED Indicators Signal 3 1470 грн

Часті питання про мотоповоротнікі

→ Які мотоповоротнікі найдешевші?

→ Які мотоповоротнікі найпопулярніші в 2023?

Найпопулярніші мотоповоротнікі в 2023:

→ Які мотоповоротнікі найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?

ТОП-5 товарів мотоповоротнікі, що відносяться до преміум сегменту в інтернет-магазині MotoStyle є:

→ Скільки коштують мотоповоротнікі в інтернет-магазині MotoStyle

Ціна на мотоповоротнікі від 1180 до 2940

відгук керівника

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

Задати питання

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення

передзвоніть мені

Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або