Бренд Michelin - Франція

Виробник шин Мішлен

Michelin - це всесвітньо відомий виробник шин, зокрема, для мотоциклів - michelin pilot, michelin r15, michelin r16ч. Крім свого основного бренду включає в себе бренди Kormoran, Taurus , BF Goodrich і Uniroyal, більшість поглинань брендів відбулися в другій половині минулого століття. З 1930 по 1976 рік компанії належав автовиробник Citroën. У 1988 році був поглинений американський виробник шин Uniroyal. Відомий Michelin також своїми картами і путівниками ViaMichelin по різним країнам, які випускаються компанією з 1909 року.

Штаб-квартира Michelin була заснована у французькому місті Клермон-Ферран в 1830 році, де знаходиться і зараз. Засновники Андре і Едуард Мішлен, два брата, виробляли все підряд, поки не зупинилися на випуску оптимального для себе виробництва велосипедних шин. Звичне нам назву - Michelin - компанія отримала тільки в 1889 році.

У 1891 році компанія Michelin патентує змінне пневматичну шину. Спочатку такі шини мало ким сприймалися всерйоз, оскільки їх перші варіації часто страждали від цвяхів, що випадали з підков коней. Зате з ними їздити було комфортніше. Доходи компанії зросли в чотири рази після того, як в тому ж році велогонщик Чарльз Терронт виграв веломарафон Париж - Брест - Париж. Пізніше, з поширенням автомобілів, починають випускатися шини і для них. Таким чином, доходи і вплив компанії ростуть.

Michelin належить багато унікальних розробок та інновацій в справі шинного виробництва. Яскравим прикладом цього є радіальні і безповітряні шини. Також сенсацією була поява на ринку в 1992 році так званих «зелених шин» Energy, у яких був низький коефіцієнт опору коченню.

До 2006 року компанія Michelin була постачальником шин для Formula-1.

Заводи компанії знаходяться в багатьох країнах по всьому світу. Купити шини їх виробництва можна практично повсюдно - число випускаються покришок перевалило вже за сотню мільйонів на рік.

Компанія представлена більш ніж в 170 країнах світу, має 72 виробничі майданчики, їй належить 69 заводів в 19 країнах на п'яти континентах. У Michelin працює 109 000 співробітників. Всі наукові дослідження і розробки проводяться в власних Технологічних Центрах в Європі, США і в Азії.

Сайт компанії - www.michelin.com

Читати повністю
відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або