Мотошоломи Origine: нові моделі для всіх у Motostyle

Мотошоломи Origine: нові моделі для всіх у Motostyle
29 квітня, 2024

Італійський мотошолом Origine : чоловічі та жіночі моделі мотоекіпіровки актуальні для кожного

 

Поціновувачам якісного мотоекіпірування напевно будуть цікавими новинки різного типу продукції, що з'являються на сучасному ринку. Одним з таких виробів сьогодні є і бюджетний мотошолом Origine від італійського виробника. Незважаючи на порівняно невисоку вартість, екіпірування даного бренду відрізняється дуже гарною якістю, тому ви без зусиль підберете ідеальну модель чоловікові, жінці або навіть дитині. На сайті інтернет-магазину Мотостайл доступні до покупки різні типи таких шоломів для мотоциклістів: крос, відкритий, модуляр або інтеграл - вибір тільки за вами. Пропонуємо краще вивчити мото шолом Оріджин і ознайомитися зі списком нових популярних моделей такого захисного аксесуара.

Збираючись купити шолом Origine (made in Italy), як і в інших випадках, важливо враховувати такі особливості кожного аксесуара:

  • тип захисту (моделі для міської їзди і кросу істотно відрізняються, тому в продажу доступні ендуро моделі, відкриті, закриті, шоломи-інтеграли тощо);
  • розмір аксесуара (розмір l, M або XL однаково затребувані як серед чоловіків, так і в колі жінок);
  • колір, стиль і дизайн (однотонні або кольорові аксесуари - кожен обирає виріб собі до душі: чорний матовий GT, відкритий білий аналог міського типу або кольоровий шолом для ендуро - все залежить від ваших особистих уподобань).

Окремої уваги заслуговує і рівень функціональності аксесуара: якість візору, особливості пінлоку та кріпильних ременів для зручної посадки. Зазвичай від усіх цих характеристик залежить і ціна мотошолома, але що стосується продукції Оріджин, то невисока вартість виробів прекрасно поєднується з їхньою практичністю, функціональністю та естетичністю. Все це характерно і для наступних моделей екіпірування:

мотошолом чорний

мотошолом сірий

мотошолом памаранчевий

мотошолом матовий чорний

мотошолом тітаніум

мотошолом жовтиий

мотошолом помаранчево-чорний

мотошолом чорний глянець

жовтий шолом

черный матовый шлем

помаранчевий шолом

сірий шолом

шолом чорний блютуз

червоний шолом

розовый шлем

помаранчевийшолом

чорно жовтий шолом

чорний шолом блютуз

шолом бронза

чорний мотошолом

шолом білий

помаранчевий шолом

білий шолом блютуз

Серед новинок знайдуться вдалі рішення екіпірування як для неспішної міської їзди (наприклад, моделі Delta Basic Virgin, Vega Primitive), так і туристичної мандрівки та екстремальних перегонів (Strada Competition чи яскраві Dinamo Fighter Fluo та Hero Thunder). Зручне навігаційне меню сайту MotoStyle та детальний опис товарів дасть змогу краще вивчити особливості кожного з них. На оформлення замовлення і доставку, як завжди, знадобиться небагато часу.

відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або