МОТОБЛОГ

7 порад, як підготувати мотоцикл до зими

05.01.21, 12:22

7 порад, як підготувати мотоцикл до зими

7 порад, як підготувати мотоцикл до зими

Якщо ви не хочете навесні витрачати багато грошей, часу і нервів на реабілітацію свого двоколісного друга після зимової сплячки, необхідно восени подбати про його правильну «консервації» на зиму. Недостатньо купити чохол та сховати байк у гараж. Існує ціла низка важливих заходів, які потрібно виконати, перш ніж сховати мотоцикл до початку нового сезону.

Практичні поради щодо підготовки мотоцикла до зими

У повітрі вже відчуваються перші нотки морозу, отже, настав час насолоджуватися останніми цього року покатушками і готувати байк до зимівлі. Мета всіх заходів – мінімізувати негативний вплив морозу та вологи на лакофарбове покриття мотоцикла, всі його вузли та механізми. Під дією зовнішніх факторів метал може окислюватися, фільтри та гумові прокладки приходити в непридатність. У підсумку, навесні доведеться неабияк витратитися на заміну нових запчастин.

Отже, розглянемо базові поради досвідчених мотоциклістів щодо підготовки транспорту до зими.

Рада 1. Зовнішній вигляд

Мотоцикл потрібно добре вимити від бруду та частинок олії, насухо витерти і покрити поліроллю, що створює бар'єр для вологи. Металеві елементи покривають мастилом, наприклад, WD-40, щоб усунути вологу.

Рада 2. Гума

Для її захисту достатньо використовувати масло, яке наносять на ногу передньої вилки. Покачавши мотоцикл, масло рівномірно розподілитися по вилці, утворивши гарний захист сальників та інших гумових комплектуючих від пересихання.

Рада 3. Заміна масла

Навіть після парочки поїздок на новому маслі, в нього потрапляє бруд, який після зимівлі може осісти в картері, зробивши фільтр непридатним до використання. Тому на зиму завжди заливають нову масло.

 

Рада 4. Акумулятор

Найкраще тримати акумулятор у теплі. В ідеалі його треба зняти. Якщо це складно – від'єднайте мінусову клему від батареї. Взимку бажано кілька разів повністю заряджати та розряджати АКБ.

Рада 5. Паливний бак і карбюратор

Обов'язково бак повністю заповнюється новим бензином, в який додають стабілізатор. Це захищає його від корозії.

Рада 6. Змащення контактів

Всі рухомі елементи і контакти, привід, опорні точки, важелі управління, робочу частину вилки слід обробити спеціальним спреєм. Це захистить від розсихання гуми та окислення контактів.

 

Рада 7. Зберігання

Звичайно, будь-який транспорт на зиму краще ставити в сухе приміщення, що провітрюється, з температурою не нижче 10 градусів. Усі отвори, куди можуть залізти гризуни, слід закрити ганчірками. Насправді ми розуміємо, що така можливість є не у всіх. Тому накрийте мотоцикл тентом, щоб захистити його від снігу та дощу. Злийте воду з системи охолодження та переконайтеся, що в циліндрах достатньо антифризу.

Такі нехитрі правила допоможуть вашому байку максимально комфортно перезимувати і швидше відновитися навесні.

відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або