МОТОБЛОГ

Консервація мототехніки на зиму: що потрібно знати

13.11.19, 09:34

Консервація мотоцикла на зиму: що потрібно знати для консервації байка на зиму

 

Наприкінці мотосезону кожен відповідальний байкер ретельно планує підготовку свого двоколісного товариша до консервації на зиму. Цей обов'язковий ритуал необхідний продовження експлуатаційного терміну мотоцикла та її безперебійної роботи після тривалого бездіяльності протягом кількох місяців. Для зберігання байка найкраще підійде опалювальний гараж або сухий бокс із гарною вентиляцією. Саме в таких умовах можна звести до мінімуму негативний вплив корозійних процесів на корпус мототехніки, вчасно попередити повну розрядку акумуляторної батареї. Наведена нижче поетапна інструкція допоможе власнику мотоциклетного транспорту безпроблемно та якісно провести його консервацію.

Прості рекомендації щодо підготовки байка до зимівлі

Дослідні райдери пропонують цілком раціональну схему маніпуляцій для правильної консервації:

- Миття мотоцикла. У процесі вологого очищення корпусу транспортного засобу краще використовувати спеціальну автохімію у вигляді шампуню або миючих серветок.

- Обробка різних частин байка. Тут слід чітко розмежувати металеві поверхні, на які наноситься спрей WD-4 для абсорбції залишкової вологи, та гумові деталі, що обробляються поліролем для шин. Сидіння водія найкраще протерти ганчірочкою зі спреєм, що має вологовідштовхуючий ефект. Завершальний етап - покриття кузова восковим поліролем.

- Встановлення мотобайка на центральну опору. Це дозволить знизити навантаження на амортизатори та вилку.

- Забезпечує регулярне мастило деталей поршневої системи. Власники мотоциклів вітчизняного виробництва можуть викрутити свічки і залити в кожен циліндр кілька грам олії, що використовується для картера. Після встановлення свічок назад необхідно прокрутити поршні за допомогою стартера. За наявності масла в двигуні протягом усього періоду консервації достатньо буде періодично провертати поршні кік-стартером.

- Повна заправка бензобака. Для запобігання пересиханню трубок паливної системи слід заправити мотоцикл бензином з відповідним характеристикам двигуна октановим числом. Однак важливо пам'ятати, що перед весняним обкатуванням мототехніки потрібно залити новий бензин замість частково розкладеного за зиму палива.

Закупорка вихлопного отвору глушника за допомогою пакета або ганчірки (важливо для прямотоків!). Це необхідно для обмеження потрапляння у вихлопну систему вологи ззовні.

- Спуск тиску з шин наполовину необхідної норми.< /span>

- Виймання акумулятора. Джерело струму має зберігатися виключно в теплому приміщенні та щомісяця заряджатися з метою збереження властивостей електроліту.

- Застосування захисного мотоциклетного чохла. Спеціальний чохол не повинен повністю покривати транспортний засіб, необхідно залишити невеликий зазор внизу для кращого провітрювання. Не допускається використовувати як накидку поліетиленовий мішок, який часто прилипає до лакофарбових поверхонь байка при мінусових температурах.

 

І останнє: при вимушеному зберіганні мотоцикла в непристосованому місці або на відкритому повітрі слід виконати всі описані процедури з обов'язковим заливання незамерзаючої рідини в систему охолодження.

 

 

 

відгук керівника
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
Задати питання
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону
Введіть повідомлення
передзвоніть мені
Введіть ім'я
Введіть коректний номер телефону

Кошик покупок

{{product.name}}
{{product.quantity}}
+
Передзамовлення
{{product.price_old}}
{{product.price}}
{{product.total}} грн
Ви заощаджуєте {{product.total_sale}} грн !
Всього на суму: {{total}} грн
Швидкий заказ

Замовлення відправиться відразу в обробку, а всі деталі ви обговоріть з менеджером

або